Učitelky: Milada Pospíšilová, Ludmila Zemanová

Žlutá třída Motýlků se nachází v přízemí mateřské školy. Má prostornou třídu s hernou a hracím koutem, sociální zázemí, šatnu a velkou venkovní terasu. Motýlky navštěvují nejmladší děti. Každý týden začíná pohádkou a na ni navazuje pestrý program sestavený z písní, básniček, her, zábavného kreslení a zdravého cvičení. Program rozvíjí znalosti dětí, vede k samostatnosti v sebeobsluze a projevu. Napomáhá vzniku kamarádství, ohleduplnému chování v atmosféře pohody, empatii ve spolupráci s ostatním personálem a hlavně s rodiči. Přijďte se na Motýlky podívat, budete vítáni.